WANTED windshield c body

Status
Not open for further replies.
I’ve bought a nice used original from Murray Park and there’s nothing better than oem. I will buy from him again when I’m ready to replace the one in my silver ‘67 Imperial.
 
I am looking for a C Body Imperial 72 windshield
This shouldnt be a problem. You can buy a new one in Finland .
Kuttilan Autolasi Oy

Czesc. W tej Finskiej firmie obok Helsinek z tego co wiem zrobia dowolna szybe. Do mojego 2dr Newporta 71' maja od reki nowa, 400 euro jak dobrze pamiętam. Nie wiem ile wysylka, pewnie drugie tyle jak nie lepiej... Zawsze mozna pojechac na miejsce i odebrac ;)

Pokaz foty Imperiala
 
To nie powinno być problemem. Nowy możesz kupić w Finlandii.
Kuttilan Autolasi Oy

Czesc. W tej Finskiej firmie obok Helsinek z tego co wiem, zrobia dowolna szybe. Do mojego 2dr Newporta 71' maja od reki nowa, 400 euro jak dobrze. Nie wiem, ile wysylka, drugie tyle, jak nie lepiej... Zawsze można pojechac na miejsce i odebrac ;)

Pokaz foty Imperiala
witam, też kupowałeś do swojego szybę przednią ? w Finlandii?
a propo ogłądałem kiedyś twoją furke w kielcach podobałą mi sie bardzo, ja wreszczie znalazłem po 2 latach imperiala i jeszcze trafiłem na mi sie coupe, nie długo już będę u mnie ,mozę kiedyś spotakmy się gdzieś w PL
ale niestety spadła szyba i szukałam
 
witam, też kupowałeś do swojego szybę przednią ? w Finlandii?
a propo ogłądałem kiedyś twoją furke w kielcach podobałą mi sie bardzo, ja wreszczie znalazłem po 2 latach imperiala i jeszcze trafiłem na mi sie coupe, nie długo już będę u mnie ,mozę kiedyś spotakmy się gdzieś w PL
ale niestety spadła szyba i szukałam
z szybą ciężko ze stanów. Remontuje teraz 1973 AMC Gremlin , i już drugą nową szybę czołową ściągam, pierwsza pękła w transporcie. Ciężki temat, bo też pewności nie mam że przyjdzie cała. Najlepiej kupić szybę i wrzucić do jakiegoś auta co płynie w kontenerze z USA.

Szyba u mnie w Newporcie jest ok, ale już mocno zrysowana i myślę żeby zmienić. Zagadałem tą firmę z Finlandii, dobre opinie mają i wszyscy chwalą. Ceny umiarkowane. Od ręki mają do mojego, i myślę żeby kupić, ale zapewne transport troche wyjdzie. Zagadaj ich o szybe do Twojego, może taniej wyszłoby wysłać dwie szyby razem ?

Tak, to ja byłem w Kielcach. Parę rzeczy od tamtego czasu poprawiłem wizualnie w aucie, teraz jest prawie ideał ;)

ps/ sorry guys for the language, but it's just much easier to explain ;)

He has a 2dr 1972 Imperial. Will it be the same w/shield as for a 2dr 1971 Newport ??
 
He has a 2dr 1972 Imperial. Will it be the same w/shield as for a 2dr 1971 Newport ??
Yes, they are the same windshield.

Screenshot_20231013-092317.png
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top